£do ustalenia

Anglia praca sezonowa od sierpnia 2018 bez znajomości języka zbiory jabłek Wisbech

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Wisbech
  • Data rozpoczęcia pracy: od sierpnia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 06:56

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od sierpnia 2018 w Wisbech przy zbiorach jabłek z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Wisbech, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Liczba miejsc: 30

Opis stanowiska:

  • jest to praca sezonowa w gospodarstwie sadowniczym
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie jabłek

Wymagania:

  • motywacja do podjęcia tymczasowej pracy Anglii
  • dyspozycyjność od sierpnia do października
  • wytrzymałość i siła fizyczna
  • posiadanie doświadczenia w gospodarstwie lub na produkcji

Oferujemy:

  • zatrudnienie na sezon 2018
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu
  • pracę bez znajomości języka

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń w celu otrzymania kwestionariusza do wypełnienia na adres:

anitamackleapplefarm@gmail.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-sierpnia-sezonowa-praca-anglia-przy-zbiorze-jablek-bez-jezyka-w-wisbech-2018/

ID ogłoszenia: 175b3bf35b075a2