£7 GBP/h

Anglia praca przy sprzątaniu domów i biur w Londynie od zaraz dla kobiet

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2015 22:47

Firma zagraniczna z Londynu szuka od zaraz kobiet do pracy w Anglii przy sprzątaniu domów i biur. Stanowisko zapewnione jest dla sprzątaczek, które posiadają doświadczenie i mówią po angielsku.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Miejsce pracy: Anglia, Londyn
Zarobki: 7 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Zadaniem pracownic będzie sprzątanie pomieszczeń użytku prywatnego jak i publicznego. Zlecenia wykonywane są w południowym Londynie.

Wymagania:
– gotowość do wyjazdu za granicę od zaraz
– umiejętność współpracowania w grupie
– praca kierowana jest do kobiet
– zatrudniamy jedynie osoby z doświadczeniem przy sprzątaniu
– umowa podpisywana jest bezpośrednio z angielskim pracodawcą
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zakwaterowanie jest zapewnione

Oferujemy:
– pracownikom zapewniamy bezpłatny przelot do Londynu
– zatrudnienie na pełny etat
– start już od zaraz
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze w ustalonym terminie
– zakwaterowanie
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zachęcamy do wysyłania zgłoszeń w formie CVna maila: s.prokop@jobland.pl
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-w-londynie-dla-kobiet-przy-sprzataniu-biur-i-domow/

ID ogłoszenia: 70655dcba4de1265