€7,80-9/h brutto

Anglia praca pakowanie kawy od zaraz dla par w Bradford bez języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bradford
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 września 2016 22:56

Dostępna od zaraz oferta pracy w Anglii przy pakowaniu kawy. Poszukiwane są 4 osoby, również pary do zatrudnienia w Bradford bez znajomości języka z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Bradford

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Czas trwania umowy: minimum 3 miesiące

Wynagrodzenie: 7,80 euro za godzinę dla osób nie znających języka angielskiego, 9 euro dla osób z językiem

Opis stanowiska:

  • praca polega na pakowaniu zestawów, na które składa się słoik kawy oraz kubek z logo producenta do kartonowych opakowań

Wymagania:

  • dostępność minimum 3 miesiące
  • zdolność pracy na czas
  • mile widziane pary lub małżeństwa
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • płatne mieszkanie z dwoma pokojami dla par w cenie 120 GBP za tydzień pobytu
  • atrakcyjną pensję
  • pomoc rezydenta
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • możliwość przedłużenia współpracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie lub przesłanie na email: red-dot@gmx.co.uk aplikacji z tytułem: „Pakowanie kawy Bradford 09/16″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-anglii-pakowanie-kawy-bez-znajomosci-jezyka-bradford/

ID ogłoszenia: 97957e047d9e793e

1 odpowiedź na “Anglia praca pakowanie kawy od zaraz dla par w Bradford bez języka”

  1. Witam, proszę o kontakt. 889 843 582