£7,83 GBP/h brutto

Anglia praca od zaraz pakowanie kosmetyków bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 października 2018 21:23

Rozpoczynamy rekrutację do pracy w Anglii przy pakowaniu kosmetyków od zaraz. Zatrudnienie tymczasowe bez znajomości języka oraz doświadczenia. Posiadamy aż 20 wolnych miejsc!

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn Zachodni.

Wynagrodzenie: 7,83 GBP/h.

Wakaty: 20.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie kosmetyków;
  • naklejanie etykiet;
  • przestrzeganie zasad BHP i procedur.

Wymagania wobec pracowników:

  • sumienne wykonywanie zadań;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • zręczność i spostrzegawczość;
  • wyrobiony NIN, ID, posiadanie konta w banku;
  • mieszkanie w Londynie;
  • przyjazne podejście i kultura;
  • delikatność.

Oferujemy:

  • umowę na czas określonych na angielskich zasadach;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • czyste, przyjemne miejsce pracy;
  • przyjazna atmosfera;
  • dobre zarobki i możliwość nauki nowych rzeczy.

Dla kandydatów:
Wszystkich kandydatów zapraszamy do osobistego zgłaszania się do naszego biura:

Olympic Staff
9/11 Brodaway
Ealing, London
W5 5AW

Jesteśmy czynni w od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:00 i 14:00-15:00.

Prosimy od razu przynieść ze sobą do biura NIN, ID i numer konta.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-anglia-od-zaraz-londyn-przy-pakowaniu-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 8845bc70febce50b