£9,25/h

Anglia praca od zaraz na magazynie zabawek bez znajomości języka Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Liverpool
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do Bożego Narodzenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2018 22:54

Aktualna praca w Anglii na magazynie z zabawkami od zaraz w Liverpoolu. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy rozładunku, kompletowaniu zamówień i liczeniu towaru.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Liverpool, Anglia.

Wakaty: 2.

Zarobki: 9,25 GBP/h plus 300 GBP premii na koniec umowy.

Zakres obowiązków:

  • rozładunek towarów na halę magazynową;
  • kompletowanie towarów według zamówienia;
  • pakowanie towarów, zabezpieczanie, wydawanie kurierom;
  • inwentaryzacja;
  • prace porządkowe.

Wymagania:

  • doświadczenie na magazynie;
  • umiejętność logicznego myślenia i liczenia w pamięci;
  • obsługa komputera;
  • niepalenie tytoniu;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe i język angielski;
  • zdolność do pracy grupowej;
  • miłe nastawienie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do 21.12;
  • zakwaterowanie płatne 55 GBP/tyg. dla chętnych – koszt potrącany z wypłaty;
  • możliwość pobrania zaliczki;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia na konto;
  • brak kosztów za rekrutację.

Aplikacje:

CV w języku angielskim prosimy wysyłać pod adres:

cleversolutions@officials.co.uk

W temacie wiadomości prosimy napisać: „Hurtownia zabawek Liverpool II tura 2018”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-anglii-od-zaraz-na-magazynie-zabawek-liverpool/

ID ogłoszenia: 9325bd31213544cf