£od 6,31 GBP/h

Anglia praca na produkcji przy pakowaniu słodyczy od zaraz Sheffield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Sheffield
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 lutego 2014 23:35

Producent słodyczy z Sheffield pilnie poszukuje pracowników na linię produkcyjną przy pakowaniu słodyczy i kontroli jakości. Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Sheffield

Zarobki: początkowo 6,31 GBP/h, po przejściu okresu próbnego planowana podwyżka

Obowiązki:

  • praca stojąca na linii produkcyjnej
  • pakowanie słodyczy
  • kontrola jakości towaru
  • zgłaszanie nieprawidłowości

Oczekiwania:

  • zręczność, poczucie estetyki
  • doświadczenie w pracy pakowacza przynajmniej 2 miesięczne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • gotowość do wyjazdu od zaraz co najmniej na 6 miesięcy

Oferta:

  • legalne zatrudnienie
  • dodatki za prace na zmiany nocne, nadgodziny i w weekendy
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • dobre warunki pracy, zgrany zespół

Aplikacja:
Aplikacje od osób bez znajomości języka angielskiego nie będą rozpatrywane!
Prosimy o przesłanie wiadomości z CV, aktualnym zdjęciem oraz klauzulą o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych na adres: ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 461530c8c8fe4bf9

1 odpowiedź na “Anglia praca na produkcji przy pakowaniu słodyczy od zaraz Sheffield”

  1. Dzien dobry,
    Zastanawiam sie czy jeszcze sa miejsca pracy?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.