£7,60-10,45 GBP/h

Anglia praca fizyczna w Lichfield na magazynie przy załadunku i rozładunku towarów

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Lichfield
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: z językiem angielskim
  • Opublikowany: 26 listopada 2014 04:09

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Anglii na magazynie. Oferta z Lichfield dla magazyniera przy załadunku i rozładunku towarów w supermarketach Tesco.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Lichfield
Wynagrodzenie: 7,60-10,45 GBP/h

Zadania:
– zajmowanie się zbieraniem zamówień
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– załadunek i rozładunek towarów
– kontrolowanie dostaw i paczek do wysyłki
– prace odbywają się na terenie supermarketów Tesco

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– brak przeciwwskazań od lekarza do wykonywania fizycznej pracy
– zdrowy kręgosłup
– dobra znajomość języka angielskiego
– siła witalna
– kandydaci pozytywnie nastawni do życia

Oferujemy:
– zatrudnienie na pełny etat
– pomagamy przy znalezieniu mieszkania w jak najkorzystniejszej cenie
– pracę zmianową 6-14;14-22;22-6
– szkolenia pracownicze
– wdrożenie w system firmy
– dobre warunki pracownicze
– premie w wysokości od 8,35 do 10,70 GBP/h

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV na adres mailowy: praca@financialsolution.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-anglii-na-magazynie-rozladunek-i-zaladunek-lichfield/

ID ogłoszenia: 30254753d458747c

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.