£15200-15500 GBP za rok

Anglia praca fizyczna na magazynie z ubraniami od zaraz Rayleigh

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Rayleigh
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: komunikatywna znajomość
  • Opublikowany: 9 marca 2015 02:22

Oferta pracy w Anglii dla pracowników fizycznych do pakowania ubrań na magazynie. Zatrudnienie od zaraz na terenie miasta Rayleigh – oferta jest skierowane dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Rayleigh
Wynagrodzenie: 15200-15500 GBP za rok
Start: od zaraz

Zadania:
– przyjmowanie dostaw, ich rozpakowywanie i segregowanie
– doczepianie metek wraz z cenami
– pakowanie ubrań
– porządkowanie magazynu

Wymagania:
– wyjazd od zaraz
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– prawo jazdy kat.B będzie atutem
– elastyczność godzinowa
– możliwość pracowania w niedziele
– dla osób posiadających mieszkanie w miejscu oferowanej pracy
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– dzień wolny w tygodniu, który wypada w sobotę
– praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15 natomiast w niedziele od 8 do 13
– szkolenia przygotowujące do wykonywania należytych czynności
– wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
– pracę od zaraz

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o rezerwowanie miejsca dzwoniąc pod numer: 07958268105

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-na-magazynie-od-zaraz-przy-pakowaniu-odziezy-rayleigh/

ID ogłoszenia: 26754fcd4ae94230

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.