£9,60 brutto/h

Anglia praca dla par bez języka pakowanie słodyczy od zaraz Liverpool UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Liverpool
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca czerwca 2023
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 marca 2023 18:47

Tymczasowe zatrudnienie w Liverpoolu bez znajomości języka dla pakowaczy. Aktualna od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie darmowe zorganizowane zostanie przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 9,60 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie słodyczy oraz zestawów promocyjnych przy linii produkcyjnej;
  • aktualnie pakowane są zestawy czekoladowych słodyczy z motywem wielkanocnym i wiosennym.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • chęć podjęcia pracy;
  • dostępność od zaraz przynajmniej do końca czerwca 20233;
  • otwartość, komunikatywność i bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • dostęp do stołówki i kantyny;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Pary proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych  można wysyłać na adres e-mail:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „słodycze Liverpool 04/2023”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-anglia-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-jezyka-od-zaraz-w-liverpoolu/

ID ogłoszenia: 586422f60d8f72f