£9-10/h brutto

Anglia praca od zaraz przy sprzątaniu domów Londyn z podstawowym językiem

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: zatrudnienie stałe
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Opublikowany: 18 września 2018 21:50

Zatrudnienie od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań w Londynie. Praca w Anglii z podstawową znajomością języka dla sprzątaczek. Oferujemy dobre zarobki i stałe źródło dochodów.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: zachodni Londyn (osoby mieszkające w części południowej lub wschodniej muszą przenieść się do zachodniego Londynu).

Zarobki: 9-10 GBP/h zależnie od doświadczenia, prawa jazdy itp.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań w zachodniej części Londynu;
  • ścieranie kurzy, zamiatanie, zmywanie podłóg, mycie okien itp.;
  • obowiązki są wykonywane w godzinach 9:00-18:00.

Wymagania wobec kandydatów:

  • zatrudnienie dla kobiet (klienci wolą, gdy sprzątają kobiety);
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie przy sprzątaniu i referencje;
  • punktualność;
  • solidne podejście do zadań;
  • dokładność;
  • ukończone 25 lat;
  • prawo jazdy kat.B;
  • umiejętność jazdy w ruchu lewostronnym;
  • mile widziane angielskie zaświadczenie o niekaralności (CRB);
  • dodatkową zaletą będzie certyfikat NVQ Level 2 (praca w klinikach i przychodniach stomatologicznych).

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki;
  • pełny etat;
  • angielską umowę o pracę;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (uprawnienia NVQ);
  • pomoc w nauce języka angielskiego dla chętnych;
  • wsparcie w przystosowaniu się do ruchu lewostronnego;

Aplikacje:
Bardzo prosimy o wysyłanie aplikacji pod adres e-mail:

cleaneasy.office@gmail.com
lub kontakt telefoniczny:

+44 2088988899

Odpowiemy tylko na wybrane przez nas zgłoszenia.

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=103357

ID ogłoszenia: 9115b9ff89d5efaa