£do ustalenia

Anglia praca bez znajomości języka przy sprzątaniu domów od zaraz Manchester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Manchester
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2018 05:04

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Możliwość zatrudnienia od zaraz w Manchesterze przy sprzątaniu mieszkań i domów.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Manchester, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na stanowisku sprzątaczki
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sprawne i dokładne porządkowanie mieszkań prywatnych oraz budynków przemysłowych

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy na okres minimum 6 miesięcy
  • pełna dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy przez 7 dni w tygodniu
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • brak problemów ze zdrowiem
  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja i chęć do pracy
  • elastyczność

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • pracę w różnych godzinach
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w oparciu o legalną umowę
  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 8515a712b219fef1

1 odpowiedź na “Anglia praca bez znajomości języka przy sprzątaniu domów od zaraz Manchester”

  1. Dzień dobry!:) na 12 lutego 2018 @ 12:15

    Ogłoszenie jest nadal aktualne?