£6,31 GBP za godz.

Anglia praca bez języka na magazynie przy zbieraniu zamówień Mansfield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Opublikowany: 14 maja 2014 16:29

Magazyny z Mansfield i Shirebrook poszukują magazyniera bez znajomości języka angielskiego do zbierania zamówień. Oferta pracy w Anglii dla pracownika fizycznego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Mansfield, Shirebrook
Wynagrodzenie: 6,31 GBP za godz.

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało:
– szukanie towarów na magazynie zgodnie z zamówieniami
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– obsługiwanie ręcznego skanera
– rozładunek i załadunek paczek
– utrzymywanie magazynu w czystości

Wymagania:
– bardzo dobra kondycja fizyczna
– osoba zdrowa, bez nałogów
– umiejętność zarządzania czasem
– punktualność, zaangażowanie

Oferujemy:
– praca zmianowa 7 dni w tygodniu
– zmiany zaczynają się od 5:00 do 00:00 oraz od 00:00 do 9:00
– parking dla pracowników
– zatrudnienie w dobrej firmie
– możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez maila: shirebrook@transline.co.uk

Źródło:

ID ogłoszenia: 53537368ab846be

1 odpowiedź na “Anglia praca bez języka na magazynie przy zbieraniu zamówień Mansfield”

  1. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą Nawet od zaraz . Mój nr 781271944

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.