£6,31 do 7

Aktualne oferty pracy w Anglii przy sprzątaniu mieszkań Londyn południowy

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2014 16:30

Aktualnie prowadzimy nabór pracowników do firmy sprzątającej na stanowisko sprzątacz/sprzątaczka. Praca w Anglii przy sprzątaniu mieszkań oraz domów prywatnych

Stanowisko: Sprzątacz/Sprzątaczka

Miejsce pracy: Londyn południowy

Zarobki: 6,31 do 7 GBP/h

Obowiązki:

  • Osoba będzie odpowiedzialna za kompleksowe sprzątanie mieszkań i domów prywatnych.
  • Pracownik będzie miał za zadanie dbać o sprzęt, myć okna, podłogi, kuchnie, łazienki oraz inne pracy po uzgodnieniu z klientami.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy w Anglii lub zorientowanie w topografii Londynu
  • posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu uraz pisemne referencje od poprzednich pracodawców do wglądu
  • dynamiczne tempo pracy
  • motywacja
  • komunikatywna znajomość języka- wymagana aby porozumieć się z pracodawcą i klientami

Oferujemy:

  • Początkowo okres próbny, po którym istnieje możliwość podpisania umowy na stałe.

Sposób aplikacja:
Prosimy o zgłoszenie za pośrednictwem poczty elektronicznej: Marta, mklondyn@yahoo.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21jifa/

ID ogłoszenia: 4235346be199efb7

ilość wszystkich wyświetleń: 1808, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.