SEKdo ustalenia

Aktualna oferta fizycznej pracy w Szwecji przy sprzątaniu od zaraz Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Göteborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Znajomość języków: angielski lub szwedzki
  • Opublikowany: 13 marca 2015 23:01

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Szwecji przy sprzątaniu. Oferta z Göteborga przy sprzątaniu od zaraz. Wymagane pozytywne nastawienie i duża motywacja.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce zatrudnienia: Göteborg

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za sprzątanie domów, mieszkań i biur.
  • Prace wykonywane są na najwyższym poziomie.
  • Możliwe zadania: pranie, zmywanie, prasowanie, wynoszenie śmieci, sprzątanie kuchni i łazienki, mycie podłóg, odkurzanie, i masa innych czynności.

Oczekiwania:

  • optymistyczne podejście do życia, wysoka kultura osobista
  • schludny wygląd, miła aparycja
  • duża punktualność oraz słowność
  • znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego
  • dodatkowym atutem będzie własny transport i prawo jazdy
  • zdolność do współpracy, bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • pracę legalną w Szwecji
  • zatrudnienie od zaraz
  • przyjazne środowisko pracy
  • atrakcyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Jeżeli spełniasz powyżej postawione warunki zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres: jobb@clean-team.se

Prosimy załączyć CV ze zdjęciem.

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_w_szwecji_,ogloszenie,20150311083257.html

ID ogłoszenia: 487550207d8eaf7b

1 odpowiedź na “Aktualna oferta fizycznej pracy w Szwecji przy sprzątaniu od zaraz Göteborg”

  1. Witam.

    Jestem zainteresowany. Tel. 512-809-564 lub mail: thomi77@onet.pl

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.