€stawka godzinowa

Ahaus – lakiernik proszkowy praca w Niemczech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ahaus
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: j. niemiecki - dobry
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 04:41

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla lakiernika proszkowego na terenie Ahaus. Ogłoszenie dla pracownika z doświadczeniem prawem jazdy oraz znajomością języka.

Aktualnie poszukujemy odpowiednich osób zainteresowanych pracą w Niemczech w lakierni.

Wymagania:
• doświadczenie w lakierowaniu i obsłudze kabin do lakierowania proszkowego
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
• prawo jazdy kat. B [mile widziany własny samochód]

Obowiązki:
• naniesienie powłok lakierniczych metodą powlekania proszkowego
• obsługa urządzeń lakierniczych

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat
• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
• możliwość odpłatnego zakwaterowania
• świadczenia socjalne
• pracę od zaraz

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji za pomocą opcji „APLIKUJ”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 27854d35059e7d28

ilość wszystkich wyświetleń: 1076, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: FAIR
  • Zarejestrowany od: 4 lutego 2015

Inne przedmioty dodane przez FAIR

Ostatnie przedmioty dodane przez FAIR »